Jeśli chcesz dołączyć i uczestniczyć w organizowanych przez nas zajęciach tanecznych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się Planem Zajęć i poniższą informacją.

W poniedziałek 12 listopada wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem zajęć !

W dniach od 1 do 4 listopada wszystkie zajęcia są odwołane. W środę 31 października są ostatnie zajęcia zgodnie z planem. Serdecznie zapraszamy ponownie od poniedziałku 5 llistopada.

Serdecznie zapraszamy na nowy kurs tańca towarzyskiego i bachaty dla początkujących. Startujemy 8 listopada (czwartek), godz. 20.15-21.30.

Serdecznie zapraszamy na nowy sezon taneczny 2018 / 2019 dzieci, młodzież i dorosłych. Startujemy już 10 września. Zapisy telefonicznie 604935801 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć oraz poniższymi informacjami.

W miesiący sierpniu nie prowadzimy zajęć grupowych.Serdecznie zapraszamy na Nowy Sezon Taneczny 2018 / 2019, który rozpoczeniemy 10 września . Plan zajęć będzie dostępny na przełomie sierpnia i września.

Życzymy Państwu udanych, słonecznych wakacji i zapraszamy serdecznie we wrześniu na zajęcia taneczne.

Wakacyjne Kursy Tańca - lipiec 2018

Zapraszamy na wakacyjne kursy tańca, które będą odbywały sie przez 4 tygodnie lipca w dniach od 2 do 26 lipca. W programie ZUMBA®FITNESS, SALSATION®FITNESS, SALSA CUBANA, BACHATA - poziom OPEN oraz Taniec Towarzyski i użytkowy dedykowany przede wszystkim przyszłym Młodym Parom.

Od czwartku 31 maja do niedzieli 3 czerwca wszystkie zajęcia grupowe są odwołane. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku 4 czerwca na zajęcia zgodnei z obowiązującym planem zajęć.