adres

akademia tańca Pleskot

ul. Racławicka 9, 21-040 Świdnik

zapisy

Gosia / 604 935 801

jarek / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę podać dane kontaktowe oraz grupę, którą są Państwo zainteresowani.

Możesz również zapisać się bezpośrednio u instruktora przed zajęciami.

Imię*
e-mail*
Temat
Treść wiadomości*
Wymagane zgody*Poniższa zgoda jest niezbędna, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wpisanych przeze mnie danych osobowych przez Małgorzatę Pleskot, prowadzącą jednoosobowo działalność gospodarczą pod nazwą ART-DANCE STUDIO MAŁGORZATA PLESKOT  z siedzibą w Świdniku (21-040), ul. Spadochroniarzy 16a/24, telefon 604935801 e -mail jarek@pleskot.com w podstawowym celu nawiązania ze mną kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania z formularza kontaktowego. Zgoda ta może być cofnięta w każdej chwili, jednak nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w Polityce prywatności.

Poniższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).

Zgoda na kontakt drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Wyślij